Warunki Gwarancji

Warunki Gwarancji

Warunki gwarancji

Wszystkie wędki zbudowane w pracowni FishingRod.pl objęte są gwarancją.

  • 1. Firma FishingRod.pl udziela gwarancji pięcioletniej na wykonanie oraz pięcioletniej gwarancji na komponenty użyte do budowy wędziska,
  • 2. Gwarancja przysługuje pierwszemu właścicielowi, począwszy od daty zakupu.
  • 3. Posiadanie karty gwarancyjnej jest warunkiem wykonania naprawy gwarancyjnej.
  • 4. W przypadku zniszczenia lub zgubienia karty gwarancyjnej następuje utrata gwarancji.
  • 5. W przypadku uszkodzeń powstałych z niewłaściwego użytkowania wędziska lub dowolnego typu uszkodzeń mechanicznych, nie wynikających z wad fabrycznych nabywcy nie przysługuje prawo do wymiany złamanego elementu. W innym przypadku wymniana na nowy element następuje w terminie 30 dni od daty dostarczenia sprzętu do firmy FishingRod.pl, a w przypadku konieczności sprowadzenia elementu z zagranicy do 60 dni. Wymiana ta związana jest ze stałą opłatą wynoszącą równowartość 50 USD. Gwarancja ta przysługuje pierwszemu właścicielowi i jest gwarancją dożywotnią.
  • 7. Prawo do wymiany sprzętu na nowy jest możliwe wyłącznie w przypadku 3-krotnej, nieskutecznej naprawy. 

Wędkę zakupioną w naszej pracowni otrzymują Państwo zawsze w pokrowcu ,

GWARANCJA WĘDEK MHX

Wszystkie wędki MHX posiadają DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ

Dożywotnia "przekazywalna" gwarancja: blanki MHX ponownie wyznaczają nowy standard - wyłączną dożywotnią "przekazywalną" gwarancję.  Każdy blank może być zarejestrowany na stronie internetowej za pomocą jego indywidualnego numeru seryjnego przez konstruktora wędzisk na zamówienie lub końcowego użytkownika wędki. Po zarejestrowaniu, unikalny numer seryjny blanku jest przypisany do rejestrującego. Jeżeli rejestrujący sprzeda bądź odda blank lub wykonane na nim wędzisko innej osobie, gwarancja zostanie przekazana nowemu właścicielowi - tak jakby był pierwszym użytkownikiem! Aby uaktywnić swoją gwarancję, musisz zarejestrować swój blank lub wędzisko MHX na stronie www.fishmhx.com .Reklamacje z tytułu gwarancji nie będą uznawane bez zarejestrowanego prawidłowego numeru seryjnego.

 

  • W przypadku uszkodzeń powstałych z niewłaściwego użytkowania wędziska lub dowolnego typu uszkodzeń mechanicznych, nie wynikających z wad fabrycznych nabywcy nie przysługuje prawo do wymiany złamanego elementu. W innym przypadku wymniana na nowy element następuje w terminie 30 dni od daty dostarczenia sprzętu do firmy FishingRod.pl, a w przypadku konieczności sprowadzenia elementu z zagranicy do 60 dni. Wymiana ta związana jest ze stałą opłatą wynoszącą równowartość 50 USD. Gwarancja ta przysługuje zarejestrowanemu właścicielowi i jest gwarancją dożywotnią.
  • Prawo do wymiany sprzętu na nowy jest możliwe wyłącznie w przypadku 3-krotnej, nieskutecznej naprawy.